O nás

Účetní a daňová kancelář Melkes byla založena v r. 2000. V r. 2009 byla činnost, která byla provozována pod hlavičkou fyzické osoby postupně převedena na společnost MELKES Corporation, s.r.o..
V současné době nabízíme kompletní daňové poradenství, vedení účetnictví (vč. daňové evidence),  ekonomické poradenství a analýzy, součinnost při vyřizování dotací, zpracování personální a mzdové agendy. Samozřejmostí je i zastupování klientů při jednání s FÚ, OSSZ a zdravotními pojišťovnami.
Zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti v oblasti daní, účetnictví a mezd a naším společným cílem je plná spokojenost zákazníků. Služby poskytujeme klientům ze všech oblastí podnikaní – např. stavebnictví, strojírenství, velkoobchod i maloobchod, finanční služby, cestovní ruch, doprava, výrobní firmy, neziskové organizace, sportovní kluby.
Svoje služby neposkytujeme pouze v naší kanceláři, ale mnohé firmy zpracováváme přímo u nich nebo přes vzdálenou plochu. Klienty nejsou pouze firmy z regionu, ale i z Brna a Prahy. Samozřejmostí je i profesní pojištění naší společnosti. Máme úspěšnou spolupráci s řadou daňových poradců a auditorů.
Klademe důraz na spolehlivost a dlouhodobou spolupráci. Ke každému prosazujeme individuální přístup a řídíme se zásadou - klient je vždy na prvním místě.
V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.